neděle 24. srpna 2014

Bout of Books 11.0 | Day 6# and Day 7#

Rozhodla jsem se poslední dva dny spojit dohromady, protože mi zkrátka přijde zbytečné o tom psát dva články. Tak jak jsem si vedla v posledních dnech svého úplně prvního read-a-thonu?

Bout of Books 11.0

Day 6#

Přečtené knihy: Kostičas - Samantha Shannon; Dívka s pomeranči - Jostein Gaarder; (Ne)obyčejný kluk - R. J. Palacio; Past na Sněhurku - Krystyna Kuhn
Rozečtené knihy: Dřív než půjdu spát - S. J. Watson

Přečtené strany dnes: 128
Přečtené strany celkem: 1 307

Poznámky: Dostala jsem opět chuť ke čtení. Dala jsem si sice za úkol jen těch minimálních padesát stran, ale nakonec mě kniha tak bavila, že jsem se rozhodla pokračovat a dohonit těch nepřečtených padesát stran z předešlého dne. Trochu jsem si očistila svědomí a šla s klidem spát.

Day 7#

Přečtené knihy: Kostičas - Samantha Shannon; Dívka s pomeranči - Jostein Gaarder; (Ne)obyčejný kluk - R. J. Palacio; Past na Sněhurku - Krystyna Kuhn; Dřív než půjdu spát - S. J. Watson
Rozečtené knihy: -

Přečtené strany dnes: 239
Přečtené strany celkem: 1 546

Poznámky: Dočetla jsem Dřív než půjdu spát. Dozvěděla jsem se, že na podzim jde do kin film podle této knihy a uvědomila si, že ji máme už nějakou dobu doma, tak jsem na ni dostala chuť. Musím vám říct, že to byla pěkná jízda, ještě teď se klepu. Zítra ještě hodlám sepsat rekapitulovací článek, kde shrnu celý maraton, jaké z něj mám dojmy a pocity. Dnes už jsem to ale zakončila, žádnou knihu už rozečítat nebudu. Na HBO mi dávají Ledové království (bohužel Apollo 13 a Diktátora si musím nahrát), takže program mám daný. Proč v nějaké dny nedávají v televizi nic pořádného a pak mi v jeden den naservírují hned tři dobré filmy ve stejný čas?!

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem moc vděčná za každý komentář. Děkuji.