čtvrtek 9. března 2017

Přijďte si užít víkend a staňte se Dobro-druhy!

Zveme vás na benefiční akci, která se uskuteční v pátek a v sobotu 24. a 25. března 2017 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou. Tato akce je podpořena Nadací Via s přispěním Nadace Karla Janečka, které znásobí její výtěžek – ten bude určen pro Centrum Orion, z.s.. Generálním partnerem akce je firma Kenvi CZ.
Vše začalo v září minulého roku, kdy se tři spolužačky rychnovského gymnázia rozhodly podpořit Centrum Orion, neziskovou organizaci, která se věnuje péči o děti a mladé dospělé s handicapem, a přihlásily se do programu Nadace Via s názvem „Dobro-druzi“, jehož cílem je podpořit mladé lidi ve filantropii. Zadařilo se a jejich projekt „Přes překážky ke hvězdám“ byl do programu vybrán a zařadil se mezi dalších 13 dobro-družných benefičních akcí, které až do května tohoto roku probíhají po celé České republice.
Nyní se však Dobro-druhy můžete stát i vy! Stačí pouze, když navštívíte alespoň jednu část z bohatého programu, kterou si pro vás organizátorky akce „Přes překážky ke hvězdám“ připravily, a tím podpoříte činnost Centra Orion. Celý výtěžek z akce bude použit na provoz terapie EEG Biofeedback, která osobám s handicapem pomáhá s podporou činnosti mozku.
Na co se můžete na této akci těšit?
Po celé dva dny bude od 9 do 19 hodin probíhat dobročinný bazar módních doplňků a knih – zde si budete moci koupit nádherné kabelky, šperky a bižuterii, šátky a šály, opasky, kravaty a samozřejmě knihy, které Centrum Orion sbíralo po celý leden a únor od štědrých dárců z Rychnova a okolí. Centrum Orion vám zároveň představí samotnou terapii EEG Biofeedback, kterou si budete moci vyzkoušet na vlastní kůži!
V pátek 24. března odpoledne proběhnou dvě přednášky. V 15 hodin v novém kinosále vystoupí renomovaný MUDr. David Frej, odborník na celostní medicínu a ájurvédu, se svou přednáškou na téma „Tučné superpotraviny, zdravé střevo a dlouhověkost“. V 17:30 jej potom vystřídají Jiří a Alena Márovi, známí cestovatelé, kteří se svým synem Jirkou, který byl kvůli svalové dystrofii upoután na invalidní vozík, procestovali celý svět a nyní k nám přijedou se svou přednáškou o Japonsku, Jirkově nejoblíbenější zemi. Večer vyvrcholí s taneční show orientálních tanečnic ze skupiny Marly, které rozvlní Velký sál Společenského centra v 19:30.
V sobotu 25. března odpoledne budete moci navštívit další tři zajímavé pořady. V 15 hodin v kinosále si budete moci vyslechnout zábavné a neuvěřitelné vyprávění „Pěšky mezi buddhisty a komunisty“ Ladislava Zibury, cestovatele, který pěšky došel do Nepálu a Číny bez jakéhokoli předchozího plánování. V 17:30 se můžete těšit na moudrá slova mistra vypravěče, mořeplavce Rudolfa Krautschneidera, na besedě „Lidé a oceán“. Vrcholem celé benefiční akce bude poté od 19:30 koncert Ondřeje Rumla, zpěváka, který svůj talent prokázal jak v soutěži X-Factor, tak už i v mnoha českých muzikálech. Do Rychnova přijede představit své nové čistě vokální album „Nahubu“, čímž vám poskytne zážitek, jaký jste nejspíš nikdy předtím nezažili – koncert bez hudebních nástrojů!
Vstupenky na jednotlivá představení si můžete zarezervovat a zakoupit již nyní na orion@centrum-orion.cz nebo na tel. čísle 494 530 079.
Neváhejte a přijďte 24. a 25. března podpořit dobrou věc – odnesete si s sebou jak krásné věci, tak i nezapomenutelné zážitky, cenné poznání a v neposlední řadě i hřejivý pocit v srdci. Užijte si víkend, pomozte a staňte se Dobro-druhy!

Eliška CharvátováŽádné komentáře:

Okomentovat

Jsem moc vděčná za každý komentář. Děkuji.