neděle 3. září 2017

Knihomolčino končí

Tento blog jsem založila před více než třemi lety, protože se tehdy po několika letech opět probudila má vášeň a nadšení pro knihy a já o nich prostě chtěla psát. Stále a nepřetržitě.
Za ta léta se blog samozřejmě proměnil, jak tak u mě bývá zvykem, a já už tolik nepsala o knihách, jako o filmech.
A teď je čas posunout se zase o dům dál.

Knihomolčino byla krásná část mého blogového života (protože věřte mi, já měla spoustu blogů a jen pár mi jich zůstalo v paměti, protože pro mě byly opravdu důležité), ale přijde mi, že už mám na víc. Zde jsem psala moc jednoduše, moc zkratkovitě, hodně jsem si ulehčovala práci. Ale je umím víc. Chci umět víc.
Chci psát pečlivěji a zajímavěji, chci být kreativnější, chci se vyjadřovat nejenom ke knihám a filmům, ale i ke světu. Chci tvořit doopravdy vlastní, autorský obsah.

Rozhodně to souvisí s mým nástupem na vysokou školu a taky s létem, které mám za sebou. Jsem tak trochu jiný člověk. A chci mít na sebe vyšší nároky. 

Proto jsem si založila nový blog, na který jste všichni srdečně zváni. Budu stále psát o knihách, filmech a divadle, ale dále taky o cestování, dobrovolnictví a mém životním stylu. Bude to hodně o mně a ze mě. Pochopím, když už to nebude to, co chcete číst. Ale budu moc ráda, když mě tam budete následovat.

Pokud mě kdykoli budete potřebovat, najdete mě tady:


Děkuji za vaši přízeň. Děkuji za krásné tři roky.

1 komentář:

Jsem moc vděčná za každý komentář. Děkuji.